ACM 4532F2NV-101T02-D
- Номер детали производителя:
- ACM 4532F2NV-101T02-D
- Производитель/бренд:
- TAI-TECH
- Часть описания:
- 100 UH @ 100 KHZ 2 LINE COMMON M
- Производитель :
- TAI-TECH
- Категория продукта :
- Синфазные дроссели
- Approval Agency :
- Current Rating (Max) :
- 100mA
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- Features :
- Filter Type :
- Signal Line
- Height (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Impedance @ Frequency :
- Inductance @ Frequency :
- 100 µH @ 100 kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Lines :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- Horizontal, 4 PC Pad
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 50V