MHV12-180S15N
Номер детали производителя:
MHV12-180S15N
Производитель/бренд:
Bellnix Co., LTD.
Часть описания:
DC DC CONVERTER -180V 2.7W
Состояние запаса:
16
Производитель :
Bellnix Co., LTD.
Категория продукта :
Преобразователи постоянного тока
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
cURus
Control Features :
Enable, Active Low
Current - Output (Max) :
15mA
Efficiency :
Features :
Adjustable Output, Remote On/Off
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Package / Case :
6-SIP Module
Power (Watts) :
2.7 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.15" L x 0.47" W x 0.78" H (80.0mm x 12.0mm x 19.8mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
High Voltage - Non-Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
13.2V
Voltage - Input (Min) :
10.8V