C126-040-2VE
Номер детали производителя:
C126-040-2VE
Производитель/бренд:
Ohmite
Часть описания:
HEATSINK FOR TO-126 40MM
Производитель :
Ohmite
Категория продукта :
Радиаторы
Attachment Method :
2 Clips and PC Pin
Diameter :
Fin Height :
0.732" (18.60mm)
Length :
1.575" (40.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Degreased
Package Cooled :
TO-126
Power Dissipation @ Temperature Rise :
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
Thermal Resistance @ Natural :
Type :
Board Level, Vertical
Width :
1.280" (32.51mm)