CSHB0421R-220M
- Номер детали производителя:
- CSHB0421R-220M
- POWER CHOKE, SMD MOLDED INDUCTOR
- Состояние запаса:
- 598
- Current - Saturation (Isat) :
- 2A
- Current Rating (Amps) :
- 2 A
- DC Resistance (DCR) :
- 320mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.10mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%