SPB1005-R15M
- Номер детали производителя:
- SPB1005-R15M
- Часть описания:
- IND POWER BEAD 150NH 53A SHLD
- Состояние запаса:
- 980
- Current - Saturation (Isat) :
- 47A
- Current Rating (Amps) :
- 53 A
- DC Resistance (DCR) :
- 0.35mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.197" (5.00mm)
- Inductance :
- 150 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%