PYSE1-S12-S12-D
Номер детали производителя:
PYSE1-S12-S12-D
Производитель/бренд:
CUI Inc.
Часть описания:
DC-DC 1.5KV ISOLATED, 1 W, 10.8~
Состояние запаса:
39
Производитель :
CUI Inc.
Категория продукта :
Преобразователи постоянного тока
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Control Features :
Current - Output (Max) :
83mA
Efficiency :
80%
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Package / Case :
8-DIP Module, 4 Leads
Power (Watts) :
1 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.50" L x 0.40" W x 0.32" H (12.7mm x 10.2mm x 8.2mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
13.2V
Voltage - Input (Min) :
10.8V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
12V