PYSE1-S12-S15-D
Номер детали производителя:
PYSE1-S12-S15-D
Часть описания:
DC-DC 1.5KV ISOLATED, 1 W, 10.8~
Состояние запаса:
200
Current - Output (Max) :
67mA
Efficiency :
81%
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Power (Watts) :
1 W
Size / Dimension :
0.50" L x 0.40" W x 0.32" H (12.7mm x 10.2mm x 8.2mm)
Voltage - Input (Max) :
13.2V
Voltage - Input (Min) :
10.8V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
15V