55A0111-12-0
Номер детали производителя:
55A0111-12-0
Часть описания:
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 5000'
Категория продукта :
Одножильные кабели (монтажный провод)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Strand :
37/28
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.103" (2.62mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Black
Length :
5000' (1524.0m)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG