55A0111-10-9
Номер детали производителя:
55A0111-10-9
Производитель/бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Часть описания:
HOOK-UP STRND 10AWG 600V WHITE
Производитель :
Категория продукта :
Одножильные кабели (монтажный провод)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
37/26
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
White
Length :
5000' (1524.0m)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
10 AWG