SDR0302-121KL
Номер детали производителя:
SDR0302-121KL
Часть описания:
FIXED IND 120UH 220MA 3.2OHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
250mA
Current Rating (Amps) :
220 mA
DC Resistance (DCR) :
3.2Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
10MHz
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Inductance :
120 µH
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
40 @ 796kHz
Size / Dimension :
0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD