16UL1007SLDGRA1000
Номер детали производителя:
16UL1007SLDGRA1000
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 16AWG GRY 1000'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.094" (2.38mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
16 AWG