16UL1007SLDBLA500
Номер детали производителя:
16UL1007SLDBLA500
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 16AWG BLACK 500'
Состояние запаса:
49
Jacket (Insulation) Diameter :
0.094" (2.38mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Black
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
16 AWG