UD20-12-7-SS
Номер детали производителя:
UD20-12-7-SS
Часть описания:
3/4"X7/16" STAINLESS U JOINT
Specifications :
31.623mm Outer Diameter
Type :
Joint
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR