CPRS12-4-A
Номер детали производителя:
CPRS12-4-A
Часть описания:
1/4" CONTROLFLEX COUPLING HUB
Состояние запаса:
10
Specifications :
0.748" (19.00mm) Outer Diameter x 0.630" (16.00mm) Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR