MT12-CCSWH-20-A
Номер детали производителя:
MT12-CCSWH-20-A
Часть описания:
ALUMINUM SWIVEL CLAMP JOINT
Состояние запаса:
17
Type :
Clamp Joint
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR