MT12-CSBC-M5-AN
Номер детали производителя:
MT12-CSBC-M5-AN
Часть описания:
ALUM SENSOR BRACKET CLAMP CONN.
Состояние запаса:
3
Type :
Clamp Connector
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR