503ABA-ABAF
Номер детали производителя:
503ABA-ABAF
Производитель/бренд:
Silicon Labs
Часть описания:
MEMS OSC PROG CMEMS LVCMOS 1.7V
Производитель :
Silicon Labs
Категория продукта :
Программируемые генераторы
Available Frequency Range :
32 kHz ~ 100 MHz
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
6.5mA
Frequency Stability :
Frequency Stability (Total) :
±30ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Programmable Type :
Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Ratings :
Size / Dimension :
0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
CMEMS®
Voltage - Supply :
1.7V ~ 3.6V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
503A Narda-MITEQ 6,786 DETECTOR ASSY
503A-03 Narda-MITEQ 8,707 DETECTOR ASSY