503AAB-ADAG
Номер детали производителя:
503AAB-ADAG
Часть описания:
MEMS OSC PROG CMEMS LVCMOS 1.7V
Available Frequency Range :
32 kHz ~ 100 MHz
Current - Supply (Max) :
6.5mA
Frequency Stability :
Frequency Stability (Total) :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Voltage - Supply :
1.7V ~ 3.6V
Часть Производитель Запас Описание
503A Narda-MITEQ 6,786 DETECTOR ASSY
503A-03 Narda-MITEQ 8,707 DETECTOR ASSY