18UL1007SLDBLA25
Номер детали производителя:
18UL1007SLDBLA25
Производитель/бренд:
Remington Industries
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 25'
Состояние запаса:
96
Производитель :
Remington Industries
Категория продукта :
Одножильные кабели (монтажный провод)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
Solid
Features :
Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.073" (1.85mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Black
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
105°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 1007
Voltage :
300V
Wire Gauge :
18 AWG