511BAA100M0000BBI
Номер детали производителя:
511BAA100M0000BBI
Производитель/бренд:
Aeonsemi Inc.
Часть описания:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Производитель :
Aeonsemi Inc.
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
55mA
Frequency :
100 MHz
Frequency Stability :
±35ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
4-VDFN
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
1.8V, 2.5V, 3.3V