MC68EC060ZU75
Номер детали производителя:
MC68EC060ZU75
Производитель/бренд:
Freescale Semiconductor
Часть описания:
MPU, 32-BIT, 75MHZ, PBGA304
Состояние запаса:
125
Производитель :
Freescale Semiconductor
Core Processor :
68060
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
304-LBGA Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Speed :
75MHz
Supplier Device Package :
304-TBGA (31x31)
USB :
Voltage - I/O :
3.3V