MPC755BRX350TE
Номер детали производителя:
MPC755BRX350TE
Производитель/бренд:
Freescale Semiconductor
Часть описания:
RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, PO
Производитель :
Freescale Semiconductor
Core Processor :
PowerPC
Operating Temperature :
0°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
360-BCBGA, FCCBGA
Product Status :
Active
Speed :
350MHz
Supplier Device Package :
360-CBGA (25x25)
USB :
Voltage - I/O :
2.5V, 3.3V