MC68SEC000FU16
Номер детали производителя:
MC68SEC000FU16
Производитель/бренд:
Motorola
Часть описания:
MICROPROCESSOR, 32 BIT, MC68000
Состояние запаса:
40
Производитель :
Motorola
Core Processor :
EC000
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
64-QFP
Product Status :
Active
Speed :
16MHz
Supplier Device Package :
64-QFP (14x14)
USB :
Voltage - I/O :
3.3V, 5.0V