MC68MH360VR25VL
Номер детали производителя:
MC68MH360VR25VL
Производитель/бренд:
Freescale Semiconductor
Часть описания:
SERIAL I/O CONTROLLER, 1.25MBPS
Состояние запаса:
37
Производитель :
Freescale Semiconductor
Co-Processors/DSP :
Communications; CPM
Core Processor :
CPU32+
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
10Mbps (1)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
357-BBGA
Product Status :
Active
RAM Controllers :
DRAM
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
357-PBGA (25x25)
USB :
Voltage - I/O :
3.3V