MG80C186-12/BZC
Номер детали производителя:
MG80C186-12/BZC
Производитель/бренд:
Rochester Electronics
Часть описания:
DUAL MARKED (5962-8850102ZC)
Состояние запаса:
49
Производитель :
Rochester Electronics
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
80C186
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 16-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
Product Status :
Active
RAM Controllers :
DRAM
SATA :
Security Features :
Speed :
12MHz
Supplier Device Package :
USB :
Voltage - I/O :
5.0V