MC68SEC000PB20
Номер детали производителя:
MC68SEC000PB20
Производитель/бренд:
Motorola
Часть описания:
MICROPROCESSOR, 32 BIT, MC68000
Производитель :
Motorola
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
68SEC000
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
64-TQFP
Product Status :
Active
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
20MHz
Supplier Device Package :
64-TQFP (10x10)
USB :
Voltage - I/O :
3.3V, 5V