PL16-B24-CB
- Номер детали производителя:
- PL16-B24-CB
- Производитель/бренд:
- Visual Communications Company, LLC
- Часть описания:
- 16MM PILOT LIGHT AND LED REPLACE
- Производитель :
- Категория продукта :
- Индикаторы панели, контрольные лампы
- Current :
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Blue
- Lens Color :
- Lens Size :
- 9.80mm Dia
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Transparency :
- Millicandela Rating :
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.63" (16.00mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- AC/DC
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- Voltage :
- 24V