P205-BCA28H
Номер детали производителя:
P205-BCA28H
Производитель/бренд:
Visual Communications Company, LLC
Часть описания:
PMI .156" LED 28VDC AMBER
Производитель :
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
16.5mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Lens Size :
4.83mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
30mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.16" (3.96mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
PC Pin
Type :
LED
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V
Wavelength - Peak :
583nm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.740"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.860"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 1.670"