C94-BCA24H-CAO
Номер детали производителя:
C94-BCA24H-CAO
Производитель/бренд:
Visual Communications Company, LLC
Часть описания:
LED LAMP 1-23-17
Производитель :
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
17mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
PC Pin
Type :
LED
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V
Wavelength - Peak :
585nm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.740"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.860"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 1.670"