G8032H12B-RSR
- Номер детали производителя:
- G8032H12B-RSR
- Часть описания:
- FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
- Air Flow :
- 48.0 CFM (1.34m³/min)
- Features :
- Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 42.0dB(A)
- RPM :
- 4000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.370 in H2O (92.2 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Width :
- 32.00mm