KB01KW01-12-CC
Номер детали производителя:
KB01KW01-12-CC
Производитель/бренд:
NKK Switches
Часть описания:
SW PB ILLUM SQ RED SOLDER MOUNT
Производитель :
NKK Switches
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
60mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
11.60mm
Lens Style :
Square with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Termination Style :
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
12V