M2PJ-5702-24E
Номер детали производителя:
M2PJ-5702-24E
Производитель/бренд:
Omron Automation
Часть описания:
INDICATOR RECT 24V RED PNL MNT
Производитель :
Omron Automation
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
26.10mm x 18.90mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
1.20" x 0.93" (30.50mm x 23.50mm)
Panel Cutout Shape :
Rectangle
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V