M2CJ-90A1-24EY
Номер детали производителя:
M2CJ-90A1-24EY
Производитель/бренд:
Omron Automation
Часть описания:
INDICATOR RECT YELLOW PNL MNT
Производитель :
Omron Automation
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
10mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Lens Size :
15.70mm x 11.80mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (11.94mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V