M2SJ-90A1-24SO
Номер детали производителя:
M2SJ-90A1-24SO
Производитель/бренд:
Omron Automation
Часть описания:
INDICATOR ORANGE REC.24V
Производитель :
Omron Automation
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
8mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Orange
Lens Size :
19.40mm x 13.20mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm)
Panel Cutout Shape :
Rectangle
Product Status :
Active
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V