3PLBR5L-048
- Номер детали производителя:
- 3PLBR5L-048
- Часть описания:
- PILOT LIGHT 22MM INTEGRAL LED AM
- Current :
- 20mA
- Lamp Color :
- Amber
- Lens Color :
- Amber
- Lens Size :
- 29.80mm Dia
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.87" (22.00mm)
- Ratings :
- AC/DC
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage :
- 48V