LPH92B99-BTMR
Номер детали производителя:
LPH92B99-BTMR
Часть описания:
FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC
Air Flow :
46.0 CFM (1.29m³/min)
Approval Agency :
CE, cUL, TUV, UL
Features :
Auto Restart, Electronic Commutation (EC)
Ingress Protection :
Noise :
38.0dB(A)
Operating Temperature :
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Power (Watts) :
3.70W
RPM :
3000 RPM
Size / Dimension :
Square - 92mm L x 92mm H
Static Pressure :
0.180 in H2O (44.8 Pa)
Termination :
2 Terminals
Voltage - Rated :
100 ~ 240VAC
Weight :
Width :
25.50mm