LPH92A99-BWHR-PC
Номер детали производителя:
LPH92A99-BWHR-PC
Производитель/бренд:
Mechatronics
Часть описания:
EC FAN AXIAL 92 X 92 X 38MM W/PA
Состояние запаса:
27
Производитель :
Mechatronics
Категория продукта :
Вентиляторы переменного тока
Air Flow :
68.0 CFM (1.90m³/min)
Approval Agency :
Bearing Type :
Ball
Fan Type :
Tubeaxial
Features :
Auto Restart, Electronic Commutation (EC), Parylene Coating
Ingress Protection :
IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Noise :
42.0dB(A)
Operating Temperature :
Power (Watts) :
5.50W
Product Status :
Active
RPM :
3500 RPM
Size / Dimension :
Square - 92mm L x 92mm H
Static Pressure :
0.290 in H2O (72.2 Pa)
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
100 ~ 240VAC
Weight :
0.384 lb (174.18 g)
Width :
38.00mm