MPC6-1WD12V
Номер детали производителя:
MPC6-1WD12V
Производитель/бренд:
Bivar, Inc.
Часть описания:
PNL MNT 12V WHITE 3MM
Производитель :
Bivar, Inc.
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
Features :
Ingress Protection :
IP54
Lamp Color :
White
Lens Color :
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2610mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.23" (5.84mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
Termination Style :
Solder Lug
Type :
Viewing Angle :
45°
Voltage :
12V
Wavelength - Peak :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    PCB CARD RETAIN/EJECT CONN TERM
    CAP PERM-O-PADS 6.9MM X 1.9MM
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" BLK
    CARD EJECTOR PCB 0.98" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.25" .063" WHT