L16PLT10HWHTRED
Номер детали производителя:
L16PLT10HWHTRED
Производитель/бренд:
E-Switch
Часть описания:
LED PANEL INDICATOR 6V
Производитель :
E-Switch
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
White
Lens Color :
Red
Lens Size :
24.00mm x 18.00mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.63" (16.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Solder Lug
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
6V