XC2765X104F80LAAKXUMA1
Номер детали производителя:
XC2765X104F80LAAKXUMA1
Часть описания:
IC MCU 16/32B 832KB FLSH 100LQFP
Connectivity :
CANbus, EBI/EMI, I²C, LINbus, SPI, SSC, UART/USART, USI
Data Converters :
A/D 16x10b
Number of I/O :
75
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
100-LQFP Exposed Pad
Peripherals :
I²S, POR, PWM, WDT
Program Memory Size :
832KB (832K x 8)
RAM Size :
50K x 8
Speed :
80MHz
Supplier Device Package :
PG-LQFP-100-8
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3V ~ 5.5V