L16PLR10NRED
Номер детали производителя:
L16PLR10NRED
Производитель/бренд:
E-Switch
Часть описания:
INCAND PANEL INDICATOR RED 14V
Производитель :
E-Switch
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
40mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
18.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.63" (16.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
14V