PVL12FWS13
Номер детали производителя:
PVL12FWS13
Производитель/бренд:
E-Switch
Часть описания:
LED PANEL INDICATOR 6V
Производитель :
E-Switch
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Lens Color :
Red
Lens Size :
8.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.472" (12.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
Termination Style :
Wire Leads - 5.9" (150.00mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
6V