Q12P1BXXG110E
Номер детали производителя:
Q12P1BXXG110E
Производитель/бренд:
APEM Inc.
Часть описания:
INDICATOR 110V 12MM PROM GREEN
Состояние запаса:
495
Производитель :
APEM Inc.
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
6mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
8.00mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (11.94mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
60°
Voltage :
110V