PSD-14M-19
Номер детали производителя:
PSD-14M-19
Производитель/бренд:
Essentra Components
Часть описания:
BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 14MM
Производитель :
Essentra Components
Категория продукта :
Поддержка платы
Between Board Height :
0.551" (14.00mm)
Features :
Holding Type :
Snap Lock
Length - Overall :
0.762" (19.35mm)
Material :
Nylon
Mounting Hole Diameter :
Mounting Panel Thickness :
Mounting Type :
Resting Mount
Product Status :
Active
Support Hole Diameter :
0.122" (3.10mm)
Support Panel Thickness :
0.062" (1.57mm) 1/16"