PSD-10M-01
- Номер детали производителя:
- PSD-10M-01
- Производитель/бренд:
- Essentra Components
- Часть описания:
- BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 10MM
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория продукта :
- Поддержка платы
- Between Board Height :
- 0.394" (10.00mm)
- Features :
- Holding Type :
- Snap Lock
- Length - Overall :
- 0.604" (15.35mm)
- Material :
- Nylon
- Mounting Hole Diameter :
- Mounting Panel Thickness :
- Mounting Type :
- Resting Mount
- Product Status :
- Active
- Support Hole Diameter :
- 0.122" (3.10mm)
- Support Panel Thickness :
- 0.062" (1.57mm) 1/16"