TBC-120-ABA
Номер детали производителя:
TBC-120-ABA
Производитель/бренд:
Mueller Electric Co.
Часть описания:
RELAY TIME DEL 1023SEC 10A 250V
Состояние запаса:
3
Производитель :
Mueller Electric Co.
Категория продукта :
Реле времени задержки
Circuit :
Contact Rating @ Voltage :
10A @ 250VAC/24VDC
Delay Time :
0.1 Sec ~ 1023 Sec
Function :
On-Delay
Mounting Type :
Socketable
Product Status :
Active
Relay Type :
Mechanical Relay
Termination Style :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Timing Adjustment Method :
DIP Switches
Timing Initiate Method :
Input Voltage
Voltage - Supply :
120VAC/DC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CABLE ASSY BNC PLUG RG58 3'
    CABLE ASSY BNC PLUG RG58 5'
    CBL ASSY SMA PLUG-PLUG RG316 12"
    ADAPTER TIP JACK TO BANANA PLUG
    CONN BIND POST FLUTED BLACK
Каталог сопутствующих товаров
  • TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
    RELAY TIME DELAY 30SEC 5A 120V
    RELAY TIME DELAY 500SEC 10A 115V
    RELAY TIME DELAY 15SEC 10A 240V
    RELAY TIME DELAY 1SEC 10A 240V
    RELAY TIME DELAY 300SEC 10A 240V