FLPO-12.250
Номер детали производителя:
FLPO-12.250
Производитель/бренд:
Bivar, Inc.
Часть описания:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Производитель :
Bivar, Inc.
Категория продукта :
Световые трубы
Color :
Clear
Configuration :
Single
Lens Size :
6.35mm x 3.18mm
Lens Style :
Oval with Flat Top
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Rear
Product Status :
Active
Type :
Flexible 12.25" (311.15mm)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    PCB CARD RETAIN/EJECT CONN TERM
    CAP PERM-O-PADS 6.9MM X 1.9MM
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" BLK
    CARD EJECTOR PCB 0.98" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.25" .063" WHT