M50-041103T2545
Номер детали производителя:
M50-041103T2545
Производитель/бренд:
Harwin
Часть описания:
CONN HDR 50POS 0.05 STACK SMD
Производитель :
Harwin
Категория продукта :
Распорки для досок, укладчики (доска к доске)
Color :
Black
Contact Finish - Post (Mating) :
Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
Length - Overall Pin :
Length - Post (Mating) :
0.161" (4.100mm)
Length - Stack Height :
0.406" (10.300mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Positions :
50
Number of Rows :
2
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Obsolete
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)