XP30M00000S420
Номер детали производителя:
XP30M00000S420
Производитель/бренд:
TGS
Часть описания:
CRYSTAL 30MHZ 30ppm, 20pF 2 Pads
Производитель :
TGS
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
30 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)