FH2000046
Номер детали производителя:
FH2000046
Часть описания:
CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±7ppm
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Load Capacitance :
16pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)